Metal UV Baskı

Logolarınız, reklam ve tanıtım çalışmalarınız için sizlerde metal yüzeyine UV baskı hizmetini sağlıyoruz. Sahip olduğumuz son teknoloji baskı kalitemiz ile tüm yüzeylerde daha canlı renkler ve uzun ömürlü baskılar elde ediyoruz.

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Aliminyum, paslanmaz, saç, bronz, demir yüzeyine son teknoloji uv baskı uygulanır. Logolarınız, reklam ve tanıtım çalışmalarınız için sizlerde metal yüzeyine uv baskı hizmetinde faydalanabilirsiniz.  Son teknoloji baskı olan uv baskı, sahip olduğu özel teknoloji ile daha canlı renkler ve daha uzun ömürlü baskılar elde etmenizi sağlar.Teknik Özellikler

  • Her türlü cam yüzeye baskı yapabilme
  • Çevre dostu, insan sağlığına zarar vermeyen boya kullanımı
  • 60x90 cm genişliğe kadar olağanüstü baskı kalitesi
  • 30 cm yüksekliğe kadar baskı yapılabilme imkanı

Sık Sorulan Sorular

Metal UV Baskı yapılabilmesi için bir adet sınırı var mıdır?

Herhangi bir baskı adetimiz yoktur, dilediğiniz adette müşteri temsilcimizden fiyat bilgisi isteyerek kolay ve hızlı şekilde baskı işlemleriniz gerçekleştirilir.

Yapılan baskı metal üzerinde ne kadar süre kalır?

Baskı işlemi lazer ile yapıldığı için ömür boyu kalıcıdır ve baskı yüzeyi zarar görmediği durumlarda herhangi bir deformasyona uğramaz.

Yapılacak baskı tasarımı hangi format ve ölçülerde olmalıdır?

60x90 cm ölçülerine kadar tüm çalışmaları tek parça baskısını sağlayabiliyoruz. Hazırlamış olduğunuz çalışmayı cdr, ai veya pdf formatında bizlere iletebilirsiniz.

Baskı yapılacak ürün kim tarafından tedarik edilir?

Baskısı yapılacak ürünler talep doğrultusunda ürün cins ve ebatı belirtildiği takdirde firmamız tarafından tedarik edildiği gibi müşterilerimiz baskısı yapılacak ürünü firmamıza ulaştırabilir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz sonrasında teslim tarihi en kısa süre içerisinde müşteri temsilcimiz tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Az adetli siparişlerde maximum 1 iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilecektir.

WhatsApp Destek