Ahşap UV Baskı

Talep ettiğiniz her türlü ahşap üzerine UV baskı işlemini firmamız bünyesinde en hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirilmektedir. En az 1 punto harf büyüklüğünden başlayarak 60cm x 90 cm ölçülerine kadar hatasız şekilde Ahşap UV Baskı işlemi yapılmaktadır.

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Restoran, cafe ve diğer tüm alanlarda farklılık yaratabilen ahşap baskı sizi her zaman önde gösterecektir. Özellikle son teknoloji uv baskı uygulamaları ile buluşan ahşap son zamanlar da kendini en çok tercih edilen reklam malzemesi olarak kabul ettirmiştir.

Ahşap UV Baskı

Her geçen gelişen teknoloji baskı sektöründe önemli gelişmelere sebep olmaktadır. Uv baskı bunların başında gelmektedir. Bir çok ürün çeşidinde, düz zemin üzerine dilediğiniz dijital görseli fotoğraf kalitesinde baskı yaparak ister dekoratif ister reklamcılık anlamında farklı uygulamaların ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ahşap uv baskı da bunların başında yer almaktadır.

MDF UV Baskı

MDF, son yıllarda çoğu alanda karşımıza çıkan bir malzemedir. Daha çok ev ve ofis ortamlarında tablo olarak kullanılmaktadır. Ahşaba göre daha parlak bir yüzeye sahip olan MDF malzemesine, UV baskı tekniği ile dileğiniz görseli bastırabilirsiniz. MDF malzemesi, uzun süre su ve neme maruz kalmadığı takdirde uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilir. Darbelere dayanıklıdır.Teknik Özellikler

  • Her türlü ahşaba baskı yapabilme
  • Çevre dostu, insan sağlığına zarar vermeyen boya kullanımı
  • 60x90 cm genişliğe kadar olağanüstü baskı kalitesi
  • 30 cm yüksekliğe kadar baskı yapılabilme imkanı

Sık Sorulan Sorular

Ahşap UV Baskı yapılabilmesi için bir adet sınırı var mıdır?

Herhangi bir baskı adetimiz yoktur, dilediğiniz adette müşteri temsilcimizden fiyat bilgisi isteyerek kolay ve hızlı şekilde baskı işlemleriniz gerçekleştirilir.

Yapılan baskı ahşabın üzerinde ne kadar süre kalır?

Baskı işlemi lazer ile yapıldığı için ömür boyu kalıcıdır ve baskı yüzeyi zarar görmediği durumlarda herhangi bir deformasyona uğramaz.

Yapılacak baskı tasarımı hangi format ve ölçülerde olmalıdır?

60x90 cm ölçülerine kadar tüm çalışmaları tek parça baskısını sağlayabiliyoruz. Hazırlamış olduğunuz çalışmayı cdr, ai veya pdf formatında bizlere iletebilirsiniz.

Baskı yapılacak ürün kim tarafından tedarik edilir?

Baskısı yapılacak ürünler talep doğrultusunda ürün cins ve ebatı belirtildiği takdirde firmamız tarafından tedarik edildiği gibi müşterilerimiz baskısı yapılacak ürünü firmamıza ulaştırabilir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz sonrasında teslim tarihi en kısa süre içerisinde müşteri temsilcimiz tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Az adetli siparişlerde maximum 1 iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilecektir.

WhatsApp Destek