Seramik UV Baskı

Ev, iş yeri, okul, cami ve diğer tüm alanlarınızı görüntüsünü tamamen değiştirmek, bambaşka alanlara dönüştürmek istiyorsanız sizlerde seramik uv baskı hizmetlerini kullanmayı tercih etmelisiniz.

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Seramik, taş, fayans ve diğer tüm düz yüzeylere uv baskı yapılmaktadır. Dilediğiniz görsel ve deseni fotoğraf kalitesinde dilediğiniz düz yüzey de baskısını saatler içerisinde alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize de istediğiniz ebatlarda istediğiniz görsel yada fotoğraf ile seramik üzerinde baskılanmış halini hediye edebilirsiniz. Seramik uv baskı mutfak tezgah arkasında yada banyo fayans yüzeylerinde de kullanabilirsiniz. Seramik ve türevlerini kullanıldığı tüm alanlarda dilediğiniz görseli uv baskı kalitesinde baskısını verebiliriz.Teknik Özellikler

  • Her türlü ahşaba baskı yapabilme
  • Çevre dostu, insan sağlığına zarar vermeyen boya kullanımı
  • 60x90 cm genişliğe kadar olağanüstü baskı kalitesi
  • 30 cm yüksekliğe kadar baskı yapılabilme imkanı

Sık Sorulan Sorular

Seramik UV Baskı yapılabilmesi için bir adet sınırı var mıdır?

Herhangi bir baskı adetimiz yoktur, dilediğiniz adette müşteri temsilcimizden fiyat bilgisi isteyerek kolay ve hızlı şekilde baskı işlemleriniz gerçekleştirilir.

Yapılan baskı seramiğin üzerinde ne kadar süre kalır?

Baskı işlemi lazer ile yapıldığı için ömür boyu kalıcıdır ve baskı yüzeyi zarar görmediği durumlarda herhangi bir deformasyona uğramaz.

Yapılacak baskı tasarımı hangi format ve ölçülerde olmalıdır?

60x90 cm ölçülerine kadar tüm çalışmaları tek parça baskısını sağlayabiliyoruz. Hazırlamış olduğunuz çalışmayı cdr, ai veya pdf formatında bizlere iletebilirsiniz.

Baskı yapılacak ürün kim tarafından tedarik edilir?

Baskısı yapılacak ürünler talep doğrultusunda ürün cins ve ebatı belirtildiği takdirde firmamız tarafından tedarik edildiği gibi müşterilerimiz baskısı yapılacak ürünü firmamıza ulaştırabilir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz sonrasında teslim tarihi en kısa süre içerisinde müşteri temsilcimiz tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Az adetli siparişlerde maximum 1 iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilecektir.

WhatsApp Destek