Pleksi UV Baskı

Pleksi hem dekorasyon hem de reklam sektöründe en fazla kullanılan malzemelerden bir tanesidir. Kaliteli ve şeffaf olması bir yana, bizlere sunduğu çok çeşitli renk ve ebatlar ile uzun bir süre daha yerini koruyacaktır.

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Özellikle reklamcılık sektöründe kullanılan pleksi uv baskı hizmetleri bizleri önemli bir zahmetten kurtarmaktadır. Pleksi yüzeyine folyo yardımı ile yapılan eski yöntem kalitesiz baskılar dayanıksız olmanın yanında saatler süren zahmetli ve işçilik gerektirmekteydi. Ayrıca pleksi malzemesi yapısı gereği şeffaf ve kaliteli olmasından dolayı uv baskı kendini ve baskı kalitesini hemen ortaya çıkarmaktadır. Reklam ürünleri, hediyelik eşya ve diğer çeşit pleksi hammaddeli ürünler üzerinde en kaliteli sonucu uv baskı sayesinde elde etmekteyiz.

Dekoratif Alanda Pleksi UV Baskı

Dekorasyonda sektöründe son zamanlarda kendisinden söz ettiren pleksi malzemesi kalitesi bir yana şeffaf olmasında dolayı ışık geçirgenliğni tam olarak sağladığından dolayı ışıklı ortamlarda en fazla kullanılan dekorasyon malzemesi olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca evlerinizde pleksi yüzeyine 3 boyutlu uv baskı ile şahane tablolar oluşturabilirsiniz.Teknik Özellikler

  • Her türlü cam yüzeye baskı yapabilme
  • Çevre dostu, insan sağlığına zarar vermeyen boya kullanımı
  • 60x90 cm genişliğe kadar olağanüstü baskı kalitesi
  • 30 cm yüksekliğe kadar baskı yapılabilme imkanı

Sık Sorulan Sorular

Pleksi UV Baskı yapılabilmesi için bir adet sınırı var mıdır?

Herhangi bir baskı adetimiz yoktur, dilediğiniz adette müşteri temsilcimizden fiyat bilgisi isteyerek kolay ve hızlı şekilde baskı işlemleriniz gerçekleştirilir.

Yapılan baskı pleksi üzerinde ne kadar süre kalır?

Baskı işlemi lazer ile yapıldığı için ömür boyu kalıcıdır ve baskı yüzeyi zarar görmediği durumlarda herhangi bir deformasyona uğramaz.

Yapılacak baskı tasarımı hangi format ve ölçülerde olmalıdır?

60x90 cm ölçülerine kadar tüm çalışmaları tek parça baskısını sağlayabiliyoruz. Hazırlamış olduğunuz çalışmayı cdr, ai veya pdf formatında bizlere iletebilirsiniz.

Baskı yapılacak ürün kim tarafından tedarik edilir?

Baskısı yapılacak ürünler talep doğrultusunda ürün cins ve ebatı belirtildiği takdirde firmamız tarafından tedarik edildiği gibi müşterilerimiz baskısı yapılacak ürünü firmamıza ulaştırabilir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz sonrasında teslim tarihi en kısa süre içerisinde müşteri temsilcimiz tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Az adetli siparişlerde maximum 1 iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilecektir.

WhatsApp Destek