Cam UV Baskı

Cam yüzeyine uygulanan UV baskı dekorasyon alanında tüketiciyle yeni buluşan ve mükemmel estetik sağlayan bir üründür. Cam üzerine hiç bir sıvama yapmadan her çeşit camınıza kısmi veya tamamına UV baskı yapılabilmektedir.

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Resimlerde de görüldüğü üzere en ince detaylara kadar bölgesel baskı yapabildiği gibi cam üzerinde beyaz baskı da istenilen bölgelere istenilen kalınlıkta atılabilir. Camda ki en büyük problem camın boyayı emecek yüzeyi olmamasına rağmen cam üzerindeki UV baskılarda üzerindeki kazınmalardan dolayı boya kalkmasına rastlanabilir. Geliştirdiğimiz arge çalışmaları sonucunda bu problemi de ortadan kaldırarak cam yüzeyine UV baskıda kusursuz estetiği elde etmekteyiz. Mutfak tezgah arasına bulunan cam panel yüzeyine uv baskı son zamanlar da trend haline gelmiş en belirgin uygulamalardandır. Bu durum sizi gereksiz leke ve kirlenmelerden koruyup mutfağınıza son derece şık bir görüntü kazandıracaktır.Teknik Özellikler

  • Her türlü cam yüzeye baskı yapabilme
  • Çevre dostu, insan sağlığına zarar vermeyen boya kullanımı
  • 60x90 cm genişliğe kadar olağanüstü baskı kalitesi
  • 30 cm yüksekliğe kadar baskı yapılabilme imkanı

Sık Sorulan Sorular

Cam UV Baskı yapılabilmesi için bir adet sınırı var mıdır?

Herhangi bir baskı adetimiz yoktur, dilediğiniz adette müşteri temsilcimizden fiyat bilgisi isteyerek kolay ve hızlı şekilde baskı işlemleriniz gerçekleştirilir.

Yapılan baskı cam üzerinde ne kadar süre kalır?

Baskı işlemi lazer ile yapıldığı için ömür boyu kalıcıdır ve baskı yüzeyi zarar görmediği durumlarda herhangi bir deformasyona uğramaz.

Yapılacak baskı tasarımı hangi format ve ölçülerde olmalıdır?

60x90 cm ölçülerine kadar tüm çalışmaları tek parça baskısını sağlayabiliyoruz. Hazırlamış olduğunuz çalışmayı cdr, ai veya pdf formatında bizlere iletebilirsiniz.

Baskı yapılacak ürün kim tarafından tedarik edilir?

Baskısı yapılacak ürünler talep doğrultusunda ürün cins ve ebatı belirtildiği takdirde firmamız tarafından tedarik edildiği gibi müşterilerimiz baskısı yapılacak ürünü firmamıza ulaştırabilir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz sonrasında teslim tarihi en kısa süre içerisinde müşteri temsilcimiz tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Az adetli siparişlerde maximum 1 iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilecektir.

WhatsApp Destek